O nas

Jako Biuro Podróży „Polonia” i niezależny touroperator istniejemy już od 1993r.
Do dnia dzisiejszego nieustannie pracujemy na nasz sukces, którym jest zadowolenie naszych klientów.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż gotowych ofert praktycznie wszystkich Polskich Touroperatorów, biletów i ubezpieczeń, ale również tworzenie własnych produktów turystycznych, co zapewnia niepowtarzalność naszych wycieczek i pielgrzymek po całym świecie.

Bardzo cenimy sobie indywidualny kontakt z naszymi klientami zarówno w biurze, gdzie  pomożemy w wyborze najatrakcyjniejszej oferty, jak i na naszych imprezach grupowych, które za każdym razem organizujemy według unikalnego programu.

Nasza praca i kontakt z klientami sprawia nam wiele radości, bo to co sprzedajemy to marzenia !


 


 

Maria Łuczak

W 1993r. przekształciła Biuro Poróży „Gromada” na Biuro Podóży „Polonia” i spaja firmę do dnia dzisiejszego. Jedyne miejsce, gdzie nie była, to Księżyc, ale i to przed nią. Dla Marysi nie ma rzeczy niemożliwych. Gdziekolwiek będziesz chciał wyruszyć, włoży całe serce, by zorganizować Twój wyjazd.
 
 
 


Paweł

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Objechał świat wzdłuż i wszerz, a wciąż mu mało. Organizacja niezapomnianych wycieczek to jego „konik”. Sprawdza się również jako przewodnik, co w połączeniu tworzy doskonałą całość – idealną wycieczkę.

 

 

 

Sabina

Z sercem na dłoni, przyjmie każdego klienta. Wielkie emocje, niezapomniane wspomnienia związane z Pielgrzymkami, to jej specjalność. Zabierze Cię do Ziemi Świętej, gdzie poznasz kolebkę chrześcijaństwa. Z radością również wybierze dla Ciebie wczasy czy zaoferuje bilet.

 


 
Magdalena

To chyba jedyna osoba, której obcowanie z fakturami, liczbami, rachunkami sprawia przyjemność. Niezastąpiona księgowa - bez jej oddania do liczb nie mielibyśmy co liczyć, na dobre funkcjonowanie biura. Madzia pomoże Ci również z biletami oraz ubezpieczeniami.
 

 


Anna

Wzór pracownika – kompetentnie i rzeczowo odpowie Ci na każde pytanie. Nic nie jest jej obce. Wczasy, wycieczki, ubezpieczenia, bilety – wiele by wymieniać. Da radę sobie ze wszystkim.
 

Joanna, Błażej, Martyna

 

 

 W sycowskim oddziale naszego biura tworzą niezastąpione trio. Praca w turystyce to ich pasja. Doradzą przy wyborze  wczasów i wycieczek. Pomogą w rezerwacji biletów autokarowych, promowych lub lotniczych. Ubezpieczą Cię również na okres podróży zagranicznej. Zawsze otwarci na nowe wyzwania.