Jak rezerwować?

Portal turystyczny  www.polonia-travel.pl oferuje Państwu możliwość rezerwacji najlepszych ofert wakacyjnych przez Internet, telefonicznie lub bezpośrednio w siedzibie Biura Podróży „Polonia”.

W przypadku rezerwacji telefonicznej prosimy podać kod interesującej Państwa oferty lub innych kryteriów wyjazdu (nazwa hotelu, termin, miejsce, cena, standard).

Nasi Doradcy Klienta pomogą Państwu chętnie w doborze jak najlepszej oferty. 

Przy rezerwacji online prosimy postępować w następujący sposób:
 

 1. W pola wyszukiwarek prosimy wpisać i zaznaczyć interesujące Państwa parametry wyjazdu. Pomoże to uściślić Państwa preferencje i wybrać wycieczkę, która będzie dla Państwa najbardziej odpowiednia.
  Wybór wycieczki może odbyć się również po bezpośrednim kliknięciu na wybrane przez naszych konsultantów oferty. Jeżeli przy wybranej ofercie ukazuje sie przekreślona cena, oznacza to, że oferta na dany termin jest niedostępna (brak miejsc w samolocie lub w hotelu). Prosimy więc wyszukać kolejne alternatywne terminy wybranej wycieczki.
 2. Po wybraniu wycieczki ukaże się Państwu pełny opis oferty. Prosimy o wybór terminu i miejsca wylotu. Po ukazaniu się cennika prosimy kliknąć na "opis oferty" , a potem na "Rezerwuj". Następnie należy wypełnić formularz rezerwacyjny znajdujący się na naszej stronie. Przy wypełnianiu formularza prosimy o podanie wszystkich wymaganych danych (dane osób dokonujących rezerwacji, nazwiska osób wyjeżdżających, wiek dzieci, dane kontaktowe: adres, numer telefonu oraz adres e-mailowy).
  Wypełnienie formularza jest rezerwacją wstępną, która nie obliguje Państwa do ponoszenia kosztów. Wypełniony formularz zostaje automatycznie przesłany do naszego Biura Obsługi Klienta, gdzie nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc oraz potwierdzą ostateczne koszty wyjazdu. Ceny podane na naszych stronach zawierają wszystkie opłaty (koszty przelotu, zakwaterowania oraz opcji wyżywienia według rezerwacji, opłaty lotniskowe i paliwowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie obowiązkowe KL i NNW). Wyjątek stanowią opłaty wizowe pobierane w niektórych krajach takich jak np. Turcja i Egipt.
 3. Po potwierdzeniu dostępności miejsc skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub e-mailem. Zostanie Państwu wysłana umowa - zgłoszenie wraz z warunkami uczestnictwa w imprezie. Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków prosimy o dokonanie wpłaty podanej kwoty na wskazane konto.
 4. Czytelnie podpisana umowę – zgłoszenie oraz potwierdzenie dokonania przelewu prosimy przesłać na jeden z naszych adresów mailowych lub na numer faksu: 0048 62 78 31 770
  Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży. Prosimy o przestrzeganie ustalonych z konsultantami terminów płatności – gwarantuje to utrzymanie wstępnie rezerwowanych miejsc. Brak wpłaty w określonych terminach jest traktowany jako rezygnacja z imprezy.
 5. Dostarczenie dokumentów podróży:
  W zależności od terminu wylotu lub wyjazdu dokumenty podróży (vouchery hotelowe oraz bilety lotnicze) zostaną Państwu dostarczone na wskazany adres lub będą czekały na Państwa w punkcie odpraw na lotnisku.

 

UWAGA!

 

Składając zapytanie za pośrednictwem strony www.polonia-travel.pl, klient wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci: imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, nr telefonu przez Administratora danych osobowych BP „Polonia” z siedzibą w Wieruszowie 98-400, ul. Warszawska 48 w celu wykorzystania oraz archiwizacji w ramach działalności biura podróży „Polonia”.

Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (dz.U.z 2002r. nr.101) informacje nie będą udostępniane innym podmiotom nie związanym z działalnością firmy.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji celu. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz do wycofania zgody.

Przesłanie zapytania za pośrednictwem www.polonia-trave.pl jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani rezerwacją biletów autokarowych do Niemiec, Anglii, Francji, Włoch, Holandii, Hiszpanii i wielu innych krajów w Europie proszę kliknąć zakładkę Bilety Autokarowe.

 

 

Biuro Podróży „Polonia” oferuje ponadto bogatą ofertę pielgrzymek do Ziemi Świętej, Włoch, Francji, Portugalii, Hiszpanii, Meksyku, Brazylii oraz niezapomniane wycieczki  na terenie Europy i Świata, wszystkie oferty dostępne w zakładce NASZE WYJAZDY.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi biurami:

BP „Polonia” Wieruszów – tel. 62 78 41 513, fax. 62 78 31 770, kom. 515 602 707

BP „Polonia” Syców – tel./fax. 62 78 52 752

BP „Polonia” Wrocław – tel./fax. 71 344 88 10

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500